Mapy zagrożeń
Rozmiar czcionki
- Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa Już blisko 5 lat mieszkańcy Wielkopolski mogą korzystać z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, narzędzia służącego do zgłaszania zagrożeń, które w ich ocenie mają wpływ na bezpieczeństwo w najbliższym sąsiedztwie.
- KWP - 3 lata funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa Już od ponad 3 lat mieszkańcy Wielkopolski mogą korzystać z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, narzędzia służącego do zgłaszania zagrożeń które w ich ocenie mają wpływ na bezpieczeństwo w ich najbliższym sąsiedztwie.
- KWP - ZACHĘCAMY DO KORZYSTANIA Z ULEPSZONEJ KRAJOWEJ MAPY ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA Już kilkanaście miesięcy funkcjonuje Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Dzięki niej poznaliśmy oczekiwania użytkowników-internautów. Aplikacja stworzona przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, udostępniona do obsługi przez policję, zwiększyła swoją funkcjonalność.
- Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa - ankieta
- Wnioski i propozycje z konsultacji społecznych
- Podsumowanie konsultacji społecznych dot. map zagrożeń na terenie powiatu jarocińskiego
- ZACHĘCAMY DO KORZYSTANIA Z KRAJOWEJ MAPY ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA Już ponad rok funkcjonuje Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Dzięki niej poznaliśmy oczekiwania użytkowników-internautów. Aplikacja stworzona przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, udostępniona do obsługi przez policję, zwiększyła swoją funkcjonalność.
- KWP - KORZYSTAJĄC Z KRAJOWEJ MAPY ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA MOŻESZ URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to aplikacja dzięki, której ponad 1,1 mln ludzi podzieliło się z Policją swoimi spostrzeżeniami na temat zagrożeń występujących w miejscu ich zamieszkania, pracy, nauki czy wypoczynku. Każde naniesione na mapę zagrożenie zostało przez Policję zweryfikowane, co z pewnością przyczyniło się do wzrostu poczucia bezpieczeństwa obywateli.
- KGP - Milionowe zagrożenie zostało naniesione na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa W dniu 24 stycznia 2019 r. na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa zostało naniesione 1 000 000. zagrożenie. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa funkcjonuje na terenie całego kraju od ponad dwóch lat i od początku cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony użytkowników. Do korzystania z niej zachęca powszechny dostęp do aplikacji, intuicyjny interfejs, gwarancja zachowania anonimowości i zapewnienie ze strony Policji, że każde zgłoszenie jest poważnie traktowane i sumiennie sprawdzane.
- KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA - TY ZGŁASZASZ, MY REAGUJEMY Już od ponad 5 lat funkcjonuje Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. KMZB to aplikacja dzięki, której każdy może podzielić się z Policją swoimi spostrzeżeniami na temat zagrożeń występujących w miejscu zamieszkania, pracy, nauki czy wypoczynku. Warto z niej korzystać i sygnalizować Policji zauważone nieprawidłowości.