Konkurs na spot i plakat rozstrzygnięty - Narkotyki nowe zagrożenie - KPP Jarocin

Narkotyki nowe zagrożenie

Konkurs na spot i plakat rozstrzygnięty

d0

 

W piątek, w Komendzie Powiatowej Policji w Jarocinie, odbyło się podsumowanie konkursu na spot i plakat pod hasłem „Dopalacze niszczą życie”.

 

    Uroczyste spotkanie otworzył zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Jarocinie podinsp. Andrzej Boruta, który podziękował młodzieży, ich wychowawcom i pedagogom za  wkład i pomoc w przygotowaniu, bądź to plakatów czy spotów na konkurs. Komendant podkreślił, że dopalacze to narkotyki wyjątkowo niebezpieczne dla zdrowia. Najczęściej po substancje psychoaktywne sięgają młode osoby.  Niekiedy nieświadome zagrożenia, jakie niosą one za sobą.   

    Podziękowania za udział w konkursie, który jest częścią programu „Obserwatorium zagrożeń dla ludzi młodych”, jego uczestnikom złożyli także wicestarosta powiatu jarocińskiego Mikołaj Szymczak i sekretarz gminy Jarocin Michał Fijałkowski.

     Wyróżnienia w konkursie na plakat otrzymały: Kamila Muc i Julia Rzepecka z Gimnazjum w Cielczy. Za najlepszą pracę jury uznało pracę wykonaną przez Sandrę Kubacką z Gimnazjum w Żerkowie.  

Natomiast w konkurencji na najlepszy spot powiat jarociński w finale wojewódzkim reprezentować będzie utwór wykonany przez uczniów Zespołu Szkół Biznesowo – Przyrodniczych w Tarcach: Darii Roszak, Krystiana Pasterczyka i Damiana Andrzejczaka.

Autorzy wyróżnionych prac otrzymali upominki ufundowane przez Urząd Miejski w Jarocinie i Starostwo Powiatowe w Jarocinie.

            Zwycięzcom serdecznie garulujemy!!!

 

d1
d2
d3