KPP Jarocin

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Dopalacze
Dajemy dzieciom siłę
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Prawa człowieka

Najczęściej czytane

 1. Z piwnicy wprost do aresztu

  Policjanci z Jarocina zatrzymali 30-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Zanim mężczyzna trafił do aresztu, usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniami oraz posiadania narkotyków. Na wyrok będzie czekał odbywając poprzednią karę.

 2. W organizmie prawie 3 promile i 4 pasażerów w aucie

  Był tak pijany, że nie zapanował nad pojazdem. Uderzył w płot i odjechał. W samochodzie miał jeszcze czwórkę pasażerów. Teraz odpowie za przestępstwo kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości oraz za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Grożą mu dwa lata więzienia.

 3. Szczęśliwy finał poszukiwań

  Dynamiczna akcja poszukiwawcza przeprowadzona przez policjantów z Jarocina wspieranych przez strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej doprowadziła do szybkiego odnalezienia zaginionej kobiety. 45–latka została odnaleziona na terenie kompleksu leśnego.

 4. Po pijaku wjechał w płot i zasnął – obudzili go policjanci

  Zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości usłyszy mężczyzna, który został zatrzymany przez policjantów z Jarocina. 38-latek miał w sobie 4 promile. W tym wstanie wjechał w ogrodzenie posesji i zasnął.

 5. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 6. Miał cztery promile, nie zauważył szlabanu

  Wypity alkohol z całą pewnością miał wpływ na to, że 46-letni kierowca opla astry nie zauważył bądź zlekceważył opuszczający się szlaban na przejeździe kolejowym. Nieodpowiedzialny użytkownik czterech kół podczas przymusowej wizyty w komendzie usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa, za które grozi do 2 lat więzienia.

 7. Święto Policji 2018

  27 lipca 2018 r. w Sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji. 40 funkcjonariuszy odebrało awanse na wyższe stopnie służbowe.

 8. Święto Policji 2017

  21 lipca 2017 r. w Sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji. 27 funkcjonariuszy odebrało awanse na wyższe stopnie służbowe.

 9. Policjant czy sygnalizacja świetlna? Które sygnały są ważniejsze. VIDEO

  Zbliżający się dzień Wszystkich Świętych to czas wzmożonego ruchu na polskich drogach, szczególnie w okolicach nekropolii, gdzie w znacznie zwiększonej liczbie pojawiają się zarówno zmotoryzowani jak i piesi uczestnicy ruchu drogowego. To czas, gdy w pobliżu tych miejsc pojawiają się policjanci w białych czapkach, białych rękawiczkach i z nieodzownym atrybutem w postaci gwizdka. Policjanci będą mieli w tym dniu za najważniejsze zadanie usprawnić ruch w miejscach, gdzie m.in. będą tworzyć się korki. Tylko czy wszyscy uczestnicy ruchu drogowego wiedzą, które znaki są ważniejsze, na jakie sygnały należy zwracać uwagę w pierwszej kolejności?

 10. Pracownik KPP Jarocin brązowym medalistą

  Pracownik KPP Jarocin - Andrzej Grygiel – zdobył brązowy medal na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Turniej odbył się w dniach 9-11.11.2018 w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie. Wzięło w nim udział ponad 150 zawodników, w tym wielu medalistów Paraolimpiad, mistrzostw świata i Europy.