KPP Jarocin

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Dopalacze
Dajemy dzieciom siłę
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Święto Policji 2017

  21 lipca 2017 r. w Sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji. 27 funkcjonariuszy odebrało awanse na wyższe stopnie służbowe.

 2. Jarocińska mundurówka po raz kolejny w gronie laureatów

  Reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie znalazła się w gronie 11 laureatów I pierwszej edycji konkursu „Policjanci w służbie historii”. W nagrodę uczennice, których praca została wyróżniona, pojadą na wyjazd edukacyjny na Ukrainę i Białoruś.

 3. Kradli i wpadli

  Na sumieniu mają kradzież motorowerów, rowerów oraz sprzętu AGD o wartości 3.400 zł. Policjanci z Jarocina, przedstawili w tej sprawie już zarzuty dwójce podejrzanych: kobiecie i mężczyźnie. Trzeci sprawca usłyszy je w Zakładzie Karnym, w którym aktualnie przebywa.

 4. Amatorzy jazdy na podwójnym gazie wyeliminowani z ruchu

  Pięciu nietrzeźwych, jeden pod wpływem i zatrzymane prawa jazdy. To wynik policyjnych kontroli, przeprowadzonych przez funkcjonariuszy z Jarocina w miniony weekend. Wszyscy za swój nierozważny postępek odpowiedzą przed sądem.

 5. Nietypowy patrol Policji - patrol świętego Krzysztofa

  Wspólny patrol bo policjantów jarocińskiej drogówki i kapelana miejscowych stróżów prawa, prowadził we wtorek rano kontrole drogowe. Powodem był dzień „Bezpiecznego kierowcy”, których patronem jest święty Krzysztof.

 6. Budowlane fanty wycenione na 5 lat więzienia

  Nawet na 5-leni pobyt za więziennymi murami mogą trafić trzej mieszkańcy gminy Jarocin, którzy swoje zamiłowanie do ogrodów i budownictwa realizowali poprzez kradzieże. Więźba dachowa, panele ogrodowe i kosiarka to tylko część ze skradzionych przez nich fantów .

 7. Akt oskarżenia za ucieczkę przed patrolem Policji

  Nawet na 5 lat może trafić do więzienia mężczyzna, który na początku czerwca nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Sąd może też zatrzymać mu uprawnienia do kierowania na okres od 1 roku do lat 15. Akt oskarżenia w tej sprawie właśnie trafił do Prokuratury Rejonowej w Jarocinie.

 8. Zarzuty za agresję na drodze

  Policjanci z Jarocina zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w maju podczas postoju przed sygnalizacją świetlną, celowo uszkodzili jadący przed nimi samochód. Obaj usłyszeli zarzuty uszkodzenia mienia, jeden z nich w warunkach recydywy.

 9. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 10. PÓŁMARATON POD HASŁEM STOP DOPALACZOM - ZAPRASZAMY!!!

  10 września br. w Jarocinie odbędzie się wielka impreza sportowa dla miłośników biegania organizowana przez stowarzyszenie RockRun Jarocin. Półmaraton i bieg na 10 km odbędą się pod hasłem „STOP DOPALACZOM”. Partnerem tego sportowego przedsięwzięcia jest Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie. Organizatorzy wraz z insp. Krzysztofem Rzepczykiem - Komendantem Powiatowym Policji w Jarocinie zapraszają policjantów z całej Polski, oraz funkcjonariuszy wszystkich służb mundurowych, do udziału w biegu w kategorii „Służb Mundurowych” i włączenie się do akcji profilaktycznej przeciwko dopalaczom. To sportowo – profilaktyczne wydarzenie odbędzie się pod Patronatem Honorowym Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Piotra Mąki.