KPP Jarocin

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Dopalacze
Dajemy dzieciom siłę
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Kolejne życie uratowane przez mundurowych

  Policjanci z Jarocina uratowali życie 23-letniej kobiecie, która chciała popełnić samobójstwo. Dzięki wszczętym natychmiast poszukiwaniom desperatki, udało się zapobiec tragedii.

 2. Policjanci na Dniu Dziecka

  Festyn z okazji Dnia Dziecka to miejsce nie tylko na dobrze przygotowaną zabawę ale i ciekawie przedstawioną profilaktykę. Mogli się o tym przekonać mieszkańcy Jarocina, którzy uczestniczyli w festynie z okazji Dniu Dziecka zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną Miasta I Gminy w Jarocinie, Miejsko Gminny Ośródek Pomocy Społecznej, Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu oraz Komendę Powiatową Policji w Jarocinie.

 3. Miał dwa promile, nie zauważył ciągnika

  Zderzeniem z ciągnikiem rolniczym zakończyło się dla 37-letniego kierowcy picie alkoholu i kierowanie pod jego wpływem samochodem. Mężczyzna już stracił prawo jazdy. Odpowie też przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Grozi mu do 2 lat więzienia.

 4. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 5. Na przepustce z więzienia ukradł prasę rolniczą

  Najprawdopodobniej przedłużeniem pobytu w więzieniu zakończy się dla 34-latka wyjście na przepustkę. Mężczyzna postanowił czas wolny wykorzystać do kradzieży. Jego łupem padła prasa rolnicza o wartości 10 tys. zł.

 6. Klasy mundurowe z wizytą w komendzie

  Jak wygląda struktura organizacyjna Policji, czym zajmują się policjanci poszczególnych wydziałów – o tym wszystkim dowiedzieli się uczniowie klas II z przysposobieniem policyjnym na specjalnej lekcji w murach komendy. Uczniowie mieli też okazję zobaczyć jedną z najnowocześniejszych strzelnic.

 7. Uczniowie z jarocińskiej „mundurówki” na podium

  3 miejsce zajęła reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie w IX Ogólnopolskim Turnieju Klas Policyjnych, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Szkoła Policji w Pile. Uczniowie z Jarocina byli najlepszą drużyną z Wielkopolski. Turniej został objęty honorowym patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka.

 8. „Szlaban na ryzyko”

  Na przejeździe kolejowym przy ul. Staszica w Jarocinie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych z pociągiem. Samochodami podróżowały cztery osoby, jedna z nich zginęła na miejscu. Na szczęście to tylko inscenizacja wypadku zorganizowana na rzecz kolejnej edycji kampanii społecznej „Bezpieczny przejazd” pod hasłem „Szlaban na ryzyko”.

 9. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt

  Policjanci z Jarocina prowadzą czynności w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło 9 maja br., w Jarocinie na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego z ul. Św. Ducha. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z Policją.

 10. VI Turniej Mistrzów i Adeptów

  W Jarocinie odbył się VI Turniej Mistrzów i Adeptów Służb Mundurowych. Po zaciętej, w pełni sportowej walce doświadczenie wygrało z młodością.