Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ogłoszenie o pracy

Data publikacji 27.10.2008

KOMENDANT POWIATOWY POLICJI W JAROCINIEposzukuje kandydatów na stanowisko:

  • specjalisty – 1 etat w Zespole Finansów, Zaopatrzenia, Łączności i Informatyki

Główne obowiązki:

  • sprawdzanie dokumentów finansowych pod względem formalno-rachunkowym, w szczególności sprawdzanie czy wysokość i rodzaj ponoszonych kosztów są zgodne z zawartymi umowami,
  • sporządzanie list dodatkowych należności,
  • obsługa programu „Płatnik”,
  • obsługa Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • prowadzenie ewidencji i dokumentacji w zakresie zapomóg policjantów i pracowników cywilnych,
  • rozliczanie się z akredytywy w Wydziale Finansów KWP w Poznaniu,
  • prowadzenie korespondencji w zakresie finansów i zaopatrzenia,
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z darowiznami,
  • koordynacja pracy Zespołu Finansów, Zaopatrzenia, Łączności i Informatyki
  • prowadzenie ewidencji osób zatrzymanych w PIZ,
  • realizacja dochodów budżetowych w zakresie prowadzenia dokumentów dot. wpływów z opłat,
  • prowadzenie dokumentacji dot. najmu i dzierżawy składników majątkowych

Wykształcenie: co najmniej średnie

Wymagania konieczne:

  • znajomość zagadnień z zakresu księgowości, finansów i zamówień publicznych,
  • umiejętność obsługi programów komputerowych (Word, Excel, Płatnik),
  • komunikatywność,
  • umiejętność analizy i syntezy,
  • systematyczność i odpowiedzialność,

Wymagania pożądane:

  • wykształcenie ekonomiczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność,
  • samodzielność,

  • życiorys i list motywacyjny, z powołaniem się na numer ogłoszenia zamieszczonego w Biuletynie Informacji Publicznej KPRM,
  • kopia dowodu osobistego,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje,
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Dokumenty należy składać do dnia 15.11.2008r. na adres:Komenda Powiatowa Policjiul. T. Kościuszki 2963-200 Jarocin Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: (0 62) 749 83 25.Zakwalifikowani kandydaci zostaną zaproszeni do siedziby Komendy w celu wzięcia udziału  w postępowaniu kwalifikacyjnym.