Tragiczny wypadek w Kotlinie - Fotoprzestroga - KPP Jarocin

Fotoprzestroga

Tragiczny wypadek w Kotlinie

a8

 

     33-letni mieszkaniec gminy Kotlin zginął w zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 11 w miejscowości Kotlin. Samochód, którym jechał mężczyzna całkowicie spłonął.

 

 

Chwilę po godz. 21.00 dyżurny jarocińskiej komendy odebrał telefoniczne zgłoszenie o płonącym samochodzie na drodze krajowej nr 11 w miejscowości Kotlin.

    Na miejsce zdarzenia natychmiast udały się radiowozy Policji i straży pożarnej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia policjanci ustalili, że do pożaru doszło w wyniku zderzenia się dwóch samochodów – osobowego fiata Seicento oraz ciężarowego renault wraz z naczepą.

W wyniku przeprowadzonych na miejscu czynności ustalono, że kierujący samochodem osobowym, 33-letni mieszkaniec gminy Kotlin, jadąc w kierunku Pleszewa, zjechał z nieustalonych przyczyn na przeciwległy pas ruchu, na którym doszło do zderzenia z ciężarówką. Doszło do zapłonu fiata seicento a w jego konsekwencji do śmierci kierującego.

       Kierujący samochodem ciężarowym, 45-letni obywatel Ukrainy, był trzeźwy. Obecnie jarocińscy policjanci, pod nadzorem prokuratury w Jarocinie,  ustalają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez ponad trzy godziny, policjanci wyznaczyli na ten czas objazdy.

 

a4