Zatrzymane prawo jazdy za kolizję - Fotoprzestroga - KPP Jarocin

Fotoprzestroga

Zatrzymane prawo jazdy za kolizję

kopia_vw1

 

     Policjanci z Jarocina zatrzymali uprawnienia do kierowania 36 - letniemu mężczyźnie, który spowodował kolizję na krajowej 11 w Witaszycach.  Po zderzeniu trzech aut przez prawie dwie godziny droga była zablokowana. 

 

 

     Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 14.00 na krajowej 11 w Witaszycach. Policjanci ustalili, że mężczyzna (36-letni mieszkaniec Zielonej Góry) kierujący samochodem marki Volkswagen Golf jadąc w kierunku Kalisza z nieustalonych przyczyn zjechał na lewy pas jezdni i doprowadził do zderzenia z innym samochodem osobowym  marki vw golf którym kierowała 28 - letnia mieszkanka Śremu.

    Następnie w oba pojazdy uderzył trzeci samochód marki Skoda Octawia, którym podróżował  61 – letni mieszkaniec Kamionek. W wyniku tego zdarzenia obrażeń doznał 36 – letni kierowca golfa, którego zespół pogotowia ratunkowego przewiózł do jarocińskiego szpitala.

     Kierowcy uczestniczący w tym zdarzeniu byli trzeźwi. Przez niemal dwie godziny droga krajowa była całkowicie zablokowana. 36-letniemu mężczyźnie, za spowodowanie zdarzenia drogowego i narażenie bezpieczeństwa innych osób, policjanci zatrzymali prawo jazdy. O tym, na jak długo, zadecyduje sąd.

vw2
vw4
vw1
vw3