Klasy policyjne zapraszamy na Turniej - Turniej Klas policyjnych Województwa Wielkopolskie - KPP Jarocin

Turniej Klas policyjnych Województwa Wielkopolskie

Klasy policyjne zapraszamy na Turniej

  iii_turniej_klas_policyjnych_woj_a_8212_kopia

     Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie zapraszają uczniów klas policyjnych województwa wielkopolskiego do udziału w IV Turnieju im. asp. Jana Kubiaka, policjanta z Jarocina zamordowanego w Kalininie, w celu upamiętnienia  polskich policjantów zamordowanych w 1940 roku.

 

Turniej odbędzie się w edycji dwudniowej, w terminie 21-22 kwietnia 2017 r. na terenie ZSP nr 2 w Jarocinie, ul. Franciszkańska 2.

Turniej organizowany jest w celu oddania hołdu  policjantom więzionym w obozach sowieckich i zamordowanym strzałem w tył głowy w 1940 r.

W Turnieju mogą wziąć udział uczniowie klas mundurowych, które zostały objęte patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. Szkoły chętne do uczestnictwa w w/w przedsięwzięciu zgłaszają, zgodnie z regulaminem, trzyosobowe drużyny. W każdej drużynie musi być minimum jedna kobieta. 

Dla zwycięzców indywidualnych oraz drużyn, które zajmą najwyższe lokaty organizatorzy przygotowali puchary, medale oraz nagrody rzeczowe.

 Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 31 marca 2017 r. pocztą tradycyjną (załącznik zgłoszenia w regulaminie) na adres: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie, ul. Franciszkańska 2, 63-200 Jarocin

 lub pocztą email: rzecznik.jarocin@po.policja.gov.pl

Zgłoszenia można przesłać także faksem: 62 749 82 25.

Szczegółowych informacji udziela mł. asp. Agnieszka Zaworska. Tel. 62 749 82 09, kom. 605 192 962.

 

iii_turniej_klas_policyjnych_woj_a