Turniej Klas policyjnych Województwa Wielkopolskie

III TURNIEJ KLAS POLICYJNYCH WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO IM. ASP. JANA KUBIAKA - ZAPRASZAMY

kopia_ttt

 

    Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie zapraszają uczniów klas policyjnych województwa wielkopolskiego do udziału w III Turnieju im. asp. Jana Kubiaka, policjanta z Jarocina zamordowanego w Kalininie, w celu upamiętnienia  polskich policjantów zamordowanych w 1940 roku.

 

 

 

  Turniej odbędzie się 28 kwietnia 2016 r. na terenie ZSP nr 2 w Jarocinie, ul. Franciszkańska 2

Patronat Honorowy nad turniejem objęli: Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu, Wielkopolski Kurator Oświaty w Poznaniu, Starosta Jarociński i Burmistrz Jarocina.

Turniej organizowany jest w celu oddania hołdu  policjantom więzionym w obozach sowieckich i zamordowanym strzałem w tył głowy w 1940 r.

W Turnieju mogą wziąć udział uczniowie klas mundurowych, które zostały objęte patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. Szkoły chętne do uczestnictwa w w/w przedsięwzięciu zgłaszają, zgodnie z regulaminem, trzyosobowe drużyny. W każdej drużynie musi być minimum jedna kobieta.

 

Dla zwycięzców indywidualnych oraz drużyn, które zajmą najwyższe lokaty organizatorzy przygotowali puchary, medale oraz nagrody rzeczowe.

W związku z obchodami 1050-lecia chrztu Polski, zwycięska drużyna otrzyma także statuetkę Mieszka I ufundowaną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. 

 Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 31 marca 2016 r. pocztą tradycyjną (załącznik zgłoszenia w regulaminie) na adres: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie, ul. Franciszkańska 2, 63-200 Jarocin

 lub pocztą email: rzecznik.jarocin@po.policja.gov.pl

Zgłoszenia można przesłać także faksem: 62 749 82 15.

 

Szczegółowych informacji udziela mł. asp. Agnieszka Zaworska. Tel. 62 749 82 09, kom. 605 192 962.

Regulamin:

http://www.jarocin.policja.gov.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=2324&Itemid=70

  ttt