Policjanci z Jarocina na podium - IPA Jarocin - KPP Jarocin

IPA Jarocin

Policjanci z Jarocina na podium

abc

 

     Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie zajęli III miejsce w XVIII Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim, zorganizowanym przez Region IPA Poznań. W rywalizacji brało udział 15 drużyn, w tym dwie zagraniczne z Węgier i Włoch. Turniej odbył się w Poznaniu.

 

    XVIII Międzynarodowy Turniej, Turniej Piłkarski organizowany przez Region IPA Poznań odbył się w ostatni weekend sierpnia w Poznaniu. Udział w nim wzięło 15 drużyn, przedstawicieli służb mundurowych Straży Pożarnej, Aresztu Śledczego, Straży Miejskiej, Wojska Polskiego oraz policjantów. Do rozgrywek zgłosiły się również  dwie drużyny zagraniczne: z Węgier i Włoch.  

    Jarociniacy trafili do I grupy wspólnie z PSP KWP Poznań, IPA KPP Gniezno, SM Poznań i KWP Gniezno. Dzięki dwóm wygranym, jednym remisie i jednej przegranej (z KWP Gniezno) przedstawiciele IPA Jarocin z bilansem bramkowym 5-1 zakwalifikowali się do dalszych rozgrywek. Kolejne dwa wygrane spotkania i jeden remis zaowocowały awansem do półfinału, w którym policjanci z Jarocina zmierzyli się z reprezentacją Aresztu Śledczego w Poznaniu. Zacięty mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Drużyna z Jarocina przegrała jednak w rzutach karnych i w ostatnim spotkaniu o III miejsce zagrała z reprezentacją IPA Poznań.

    To spotkanie zakończyło się zwycięstwem mundurowych z KPP w Jarocinie. Policjanci zdobyli pierwszą bramkę już w 15 minucie i ten wynik utrzymali do końca meczu, dzięki czemu znaleźli się na trzecim miejscu podium.

    Mecz finałowy rozegrany został pomiędzy reprezentacją KWP Bydgoszcz a drużyną Aresztu Śledczego. Koledzy z Bydgoszczy okazali się  bezkonkurencyjni i zdobyli I miejsce Turnieju.

 

f
g
h
d
b
c
a
e
j