IPA Jarocin na XVI Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej - IPA Jarocin - KPP Jarocin

IPA Jarocin

IPA Jarocin na XVI Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej

kopia_p8

 

 

     W dniach 30-31 maja 2014r. w Kiekrzu odbył się XVI Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej. Wśród uczestników byli także policjanci z IPA Region Jarocin, którzy ostatecznie uplasowali się na IV pozycji.

 

 

 

 

     Rozgrywki  odbyły się w podpoznańskim Kiekrzu i uczestniczyło w nich 18 zespołów z: trzy drużyny z Rumunii, dwie z Węgier, drużyna ze Słowenii oraz  12 drużyn zaprzyjaźnionych służb mundurowych, w tym ze Służby Kontrwywiadu Wojskowego Warszawa, Straży Miejskiej Poznań, Aresztu Śledczego z Poznania, Inspekcji Transportu Drogowego,  policjantów z KPP w Turku oraz drużyny IPA-ców z Częstochowy, Gdyni, Lublina, Gniezna, Poznania oraz z Jarocina

     XVI  Turniej rozgrywany był pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Starosty Powiatu Poznańskiego oraz Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Rafała Batkowskiego.

     Zespoły zostały podzielone na 3 grupy składające się z sześcioosobowych drużyn. Nasi o wyjście z grup rywalizowali z reprezentacjami Budapesztu, IPA Poznań, Rumunii, Straży Miejskiej w Poznaniu oraz Aresztu Śledczego.  Po 45 rozegranych spotkaniach 8 zespołów zakwalifikowało się do ścisłego grona rywalizujących o najwyższe podium. Awans wywalczyli sobie także policjanci z Jarocina, którzy w sobotę zakwalifikowali się do ścisłego finału. Mundurowi z Jarocina walczyli o 3 miejsce z  reprezentacją Aresztu Śledczego. Ostatecznie, po karnych, reprezentacja IPA Jarocin uplasowała się na miejscu 4.

     Miejsce 1 wywalczyli policjanci z IPA Poznań po wygranym meczu finałowym z Służbą Kontrwywiadu.

     Trofea, w imieniu Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu, wręczył mł.insp. Roman Kuster Komendant Miejski Policji w Poznaniu.
p5
p3
p8
p6
p2
p7
p4
p9p1